هدف گروه اتاق سبز آگاهی بخشی صحیح هموطنان ارجمند علی الخصوص بانوان عزیز است

وبلاگ و اخبار

قبل از انجام جراحی زیبایی چه نکاتی را باید بدانیم؟

وبلاگ و اخبار

نکاتی که قبل از جراحی زیبایی باید در نظر گرفت

لازم است فرد ابتدا از سلامت جسمی و روحی لازم برای انجام جراحی زیبایی و سپری کردن دوره نقاهت برخوردار باشد. لازم است فرد سابقه پزشکی خود را با جراح زیبایی در میان بگذارد تا از بی‌خطر بودن جراحی مطمئن شود.

  • چه روش جراحی برای من مناسب است و این روش مستلزم چه چیزهایی است؟

لازم است فرد در مورد عنوان پزشکی روش و نتیجه‌ای که آن روش جراحی برای وی به ارمغان می‌آورد، بپرسد و مطمئن شود که نتایج حاصل از جراحی همان اهدافی است که وی از جراحی انتظار دارد. لذا باید از جراح بپرسد که چرا و چطور این روش برای جراحی زیبایی ناحیه مورد نظر مناسب است. آیا دقیقا اهداف وی از جراحی زیبایی را تامین می‌کند و با توجه به نتایج دلخواه وی، محدودیت‌های روش جراحی چیست یا مدت ماندگاری نتایج چگونه است.

  • عوارض جانبی و خطرات احتمالی روش جراحی انتخاب شده چیست؟

عفونت، اثر زخم و محدودیت‌های روش جراحی در رسیدن به نتایج دلخواه فرد، از جمله عوارض احتمالی است. لذا باید قبل از جراحی زیبایی در مورد آن با دقت با جراح گفتگو کرد. اینکه اثر زخم‌ها چگونه خواهد بود، محل دقیق آن‌ها کجاست یا در کدام قسمت باقی خواهد ماند و اینکه آیا امکان مخفی کردن جای زخم‌ها وجود دارد یا خیر. آیا جراحی نیاز به بیهوشی دارد یا خیر و خطرات احتمالی بیهوشی چیست.

  • هزینه دقیق و کامل جراحی زیبایی با توجه به روش انتخابی چقدر است؟

جراحی زیبایی ارزان نیست و توسط هیچ بیمه‌ای نیز پوشش داده نمی‌شود. لذا باید در مورد اولویت و اهمیت آن در زندگی‌تان آگاه باشید. پس از جراحی شما باید هزینه را پرداخت کنید حتی اگر نتیجه جراحی دقیقا مطابق آنچه که انتظار داشتید نباشد.

  • چه تعداد عمل جراحی مورد نیاز است؟

معمولا جراحی زیبایی یکبار انجام می‌شود. اما گاها ممکن است برای ترمیم نتیجه جراحی اول، نیاز به جراحی دیگری باشد. لذا با توجه به روش جراحی انتخاب شده، در مورد ریسک جراحی دوم از جراح بپرسید. همچنین در مورد نحوه پیگیری‌ها، معاینات و ویزیت‌های پس از جراحی زیبایی مطلع شوید.

  • مدت نقاهت و ریکاوری چقدر است؟

با توجه به نوع روش انتخابی، در مورد مدت زمان ریکاوری و ممنوعیت‌های پس از جراحی زیبایی مطلع شوید و مطمئن شوید که مشکلی چه از نظر کاری، فردی یا خانوادگی با آن مدت نداشته باشید.

  • چگونه جراح مناسب خود را بیابید؟

با توجه به روش انتخاب شده برای جراحی، بهترین جراح را انتخاب کنید. اینکار را می‌توانید از طریق پرس و جو در مورد سابقه جراح در انجام روش جراحی از خود وی یا دیگران و با توجه به تجربه آن‌ها انجام دهید. یا از بوردهای تخصصی پزشکی در مورد سوابق جراح اطلاعات کسب کنید.

در نهایت مهمترین نکته، ملاقات حضوری و داشتن جلسات مشاوره با جراح مورد نظر قبل از جراحی زیبایی است. در همین راستا، حضور در همایش‌های اتاق سبز قبل از انجام جراحی زیبایی می‌تواند اطلاعات ضروری و مفید برای انجام جراحی را در اختیار فرد قرار دهد. با حضور در همایش اتاق سبز می‌توانید تمام سوالات لازم را آزادانه از متخصصین بپرسید، در مورد هزینه انواع روش‌های جراحی مطلع شوید و حتی از تخفیف‌های مربوط به همایش برخوردار شوید. از همه مهمتر می‌توانید بدون دردسر با بهترین پزشکان و متخصصان هر روش جراحی آشنا شوید.

برای کسب اطلاعات در رابطه با  هدف از برگزاری همایش‌های پزشکی  روی لینک آن کلیک کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با ما روی لینک آن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها